Z VEČ KOT 10 LETNIMI IZKUŠNJAMI ZAGOTAVLJAMO VRHUNSKO KAKOVOST PREBERI VEČ Z VEČ KOT 10 LETNIMI IZKUŠNJAMI ZAGOTAVLJAMO VRHUNSKO KAKOVOST PREBERI VEČ Z VEČ KOT 10 LETNIMI IZKUŠNJAMI ZAGOTAVLJAMO VRHUNSKO KAKOVOST PREBERI VEČ

Kontakt

info@mgrohr.si
+386 2 82 17 788
Dobja vas 257 2390 Ravne na Koroškem, Slovenija
Pišite nam
  • 3 + 99 =
Kjer nas najdete

Oddelki

  1. Vodstvo
    Matej NATLAČEN, direktor
    tel: +386 (0) 2 22 84 270
    GSM: +386 (0) 40 635 592
    e-mail: matej@mgrohr.si
    Samo JENIČ, izvršni direktor
    tel: +386 (0) 2 22 84 261
    GSM: +386 (0) 51 216 033
    e-mail: Samo@mgrohr.si
  2. Finance, računovodstvo, kadri
    Janja PAVLIČ RAZGORŠEK
    tel: +386 (0) 2 62 02 780
    GSM: +386 (0) 40 232 069
    e-mail: janja@mgrohr.si
    Sabina ŽUGMAN ŠAVC
    tel: +386 (0) 2 22 84 268
    e-mail: sabina@mgrohr.si
  3. Komerciala
    Nurdin BEGIĆ
    tel: +386 (0) 2 62 02 786
    GSM: +386 (0) 40 171 621
    e-mail: nurdin@mgrohr.si
    Špela ANDRIC
    tel: +386 (0) 2 62 02 784
    GSM: +386 (0) 40 851 065
    e-mail: spela@mgrohr.si
  4. Nabava
    Vesna SEMLER
    tel: +386 (0) 2 62 02 785
    GSM: +386 (0) 40 603 983
    e-mail: vesna@mgrohr.si
  5. Logistika
    Neža VAVH
    tel: +386 (0) 2 62 02 785
    GSM: +386 (0) 40 171 630
    e-mail: neza@mgrohr.si
  6. Kakovost
    Damjan ŠKOLNIK ŠTEFANČIČ
    tel: +386 (0) 2 82 17 786
    GSM: +386 (0) 70 990 017
    e-mail: damjan@mgrohr.si
  7. Produkcija
    Renata BERLIČ
    tel: +386 (0) 2 22 84 266
    GSM: +386 (0) 40 171 620
    e-mail: renata@mgrohr.si
    Matic VRČKOVNIK, prodaja
    tel: +386 (0) 2 22 84 267
    GSM: +386 (0) 40 470 245
    e-mail:matic.vrckovnik@mgrohr.si
    Bojan MESTEK
    tel: +386 (0) 2 22 84 264
    GSM: +386 (0) 31 301 197
    e-mail: bojan@mgrohr.si
  8. Skladišče
    Andrej HUDIN
    tel: +386 (0) 2 22 84 271
    GSM: +386 (0) 40 171 625
    e-mail: andrej@mgrohr.si

    NASLOV

    Dobja vas 257
    SI-2390 Ravne na Koroškem
    Slovenija

    TELEFON

    +386 2 82 17 788

    E-POŠTA

    info@mgrohr.si